Η μικρή κυρία περιμένει καρτερικά τον άνθρωπο της.
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!Η μικρή κυρία περιμένει καρτερικά τον άνθρωπο της στο καταφύγιο χωρίς όμως να χάνει την σπιρτάδα της.
Για να πραγματοποιηθεί μια υιοθεσία ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να καταθέσει μια αίτηση προς το Δήμο με τα απαραίτητα ατομικά στοιχεία. Φυσικά η αίσθηση υπευθυνότητας και δέσμευσης καθώς και η άπειρη αγάπη προς το νέο κατοικίδιο αποτελούν σημαντικά στοιχεία.