Μια κυρία !!!!!
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!Χαρακτήρας ήρεμος, θέλει τον χρόνο της να σε πλησιάσει….
Συνεργάσιμη και με συμπεριφορά κουταβιού όταν σε εμπιστευτεί !!
Για να πραγματοποιηθεί μια υιοθεσία ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να καταθέσει μια αίτηση προς το Δήμο με τα απαραίτητα ατομικά στοιχεία. Φυσικά η αίσθηση υπευθυνότητας και δέσμευσης καθώς και η άπειρη αγάπη προς το νέο κατοικίδιο αποτελούν σημαντικά στοιχεία.