Μια δραστήρια και ενεργητική σκυλίτσα!!!!
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!Η Λολίτα μας είναι ένα γλυκό πλάσμα που αποζητά χάδια και παιχνίδι…
Δίνει αγκαλιές στους ανθρώπους και της αρέσει να τρέχει και να εξερευνά.
Για να πραγματοποιηθεί μια υιοθεσία ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να καταθέσει μια αίτηση προς το Δήμο με τα απαραίτητα ατομικά στοιχεία. Φυσικά η αίσθηση υπευθυνότητας και δέσμευσης καθώς και η άπειρη αγάπη προς το νέο κατοικίδιο αποτελούν σημαντικά στοιχεία.